پرفکت مانی ساده ترین ، امن ترین روش واریز و وجه، خرید و پرداخت حق اشتراک در اینترنت

معرفی بانک پرفکت مانی

سیستم ارائه دهنده خدمات پرداخت پرفکت مانی، فعالیت خود را از سال 2007 شروع کرده است. پرفکت مانی دارای مجوز مالی کلاس A است؛ این یعنی اجازه انجام عملیات مالی با بودجه شخص ثالث و فلزات گرانبها را دارد. طبق گفته نمایندگان Perfect Money، دفتر مرکزی این شرکت در سوئیس واقع شده است. می توان ادعا کرد تقریبا بسیاری از کارگزاران و بازرگانان آنلاین از پرفکت مانی، در سایت شان به عنوان گزینه پرداخت پشتیبانی می کنند. تحقیقات زیادی ثابت کرده اند کهPerfect Money ترکیبی از امنیت همراه با سادگی و راحتی می باشد. به همین دلایل و با توجه به درخواست های مکرر کاربران برای پرداخت حق عضویت ، در رابطه با نحوه شارژ کردن اکانت، بر آن شدیم تا امروز با موضوع واریز پول به حساب پرفکت مانی همراه شما باشیم.

فواید و مزایای حساب پرفکت مانی
پرفکت مانی مزایای بسیاری مخصوصا برای ایرانیان دارد. شاید اولین مزیت آن، تحریم نبودن کشور ایران جهت استفاده از آن باشد یا فارسی بودن وب سایت رسمی آن. اما موضوع مهم تر امنیت بالای آن می باشد. که تمامی پرداخت ها بصورت بسیار امن و راحت انجام می گیرد . این ها تنها موارد کوتاهی از فواید حساب پرفکت مانی بود که بدان اشاره کردیم.
پرفکت مانی با ارزهایی مانند دلار کار می کند و همچنین این امکان را فراهم می کند تا به راحتی بتوانید مبلغ حق اشتراک خود را برای بخش عضویت VIP واریز نمایید.

واریز پول به حساب پرفکت مانی

با توجه به محبوبیت گسترده ای که Perfect Money پیدا کرده است، تقاضای استفاده از آن در سراسر جهان رو به افزایش است. شما هم با افتتاح حساب پرفکت مانی و یا استفاده از کارت های پرداخت ان ( ووچر ) می توانید تمامی پرداخت های خود را به سهولت برای حق اشتراک مجله دنیای شرطبندی انجام دهید.

 در صورت داشتن هر گونه سؤال ، لطفا از طریق فرم زیر برای بخش عضویت کاربران پیام دهید. خوشحال خواهیم شد که در اولین فرصت به شما پاسخ دهیم.
 با تشکر مدیریت بخش VIP مجله دنیای شرطبندی
برای دریافت پاسخ لطفا بخش مورد نظر که ایمیل شما را بررسی نماید انتخاب کنید