تبلیغات

قیمت عجیب گران‌ترین خانه‌ای که تا امروز در دبی فروخته شده‌است

 

خانه‌ی پنج خوابه‌ای در دبی با قیمت 73 میلیون درهم به عنوان ملک پیش‌فروش، فروخته شده‌ است! اگر شما هم چنین مبلغ گزافی در جیبتان دارید، می توانید صاحب یک خانه‌ی فوق‌العاده جذاب پنج خوابه در پالم‌جمیرا دبی شوید، البته وقتی که ساخت آن به پایان رسید و واحدهای آن آماده‌ی تحویل شد!

 

این خانه‌ای که حرفش را می‌زنیم و با عنوان گران‌ترین خانه‌ی فروخته‌ شده تا سال 2019 شناخته می‌شود، یک واحد پیش‌فروش شده در ساختمانی به نام وان‌پالم (One Palm) در پالم‌جمیرای دبی است که توسط کمپانی اومنیات (Omniyat) ساخته شده‌ است.این ملک پیش‌فروش شده 2،200 متر‌مربع مساحت دارد و پنج اتاق‌خواب را در خود جای داده‌ است و اصلا یک واحد معمولی نیست!

 

البته تمامی واحدهای این ساختمان شبیه یکدیگر نیستند.در ساختمان وان پالم 90 واحد سه‌ خوابه، چهار‌ خوابه و پنج‌ خوابه و البته سه پنت‌هاوس تریپلکس وجود دارد. جالب است بدانید برنامه ریزی این ساختمان فوق لوکس تحت نظر دورچستر کالکشن (Dorchester Collection) که صاحب و برنامه‌ریز 9 هتل لاکچری در سراسر دنیا است، انجام شده‌است و هیچ کم و کاستی از نظر امکانات رفاهی ندارد.

▬ این مطلب را هم بخوانید:  پیروزی 130 هزار دلار ی مرد اهل می‌سی‌سی‌پی در شرط بندی 900 دلاری !

واحدهای ساختمان وان‌پالم بر طبق نظر مالکینشان می توانند توسط طراحان ژاپنی کمپانی Super Potato یا طراحان یک استودیوی لندنی به نام الیسیون (Elicyon) دیزاین شوند. آقای مهدی امجد (Mahdi Amjad) مدیر‌عامل و رئیس اجرایی شرکت اومنیات گفته است که: «مشتریان این ساختمان می‌توانند طراحی ویلاهای آسمانی‌شان را به یکی از این دو گروه طراحان حرفه‌ای بسپارند تا واحدهای زیبای این ساختمان را به خانه‌های نفیسشان تبدیل کنند.»

 

جالب است بدانید تا قبل از فروش این ساختمان، گران‌ترین خانه دبی در سال 2017 به قیمت 102،000،000 درهم فروخته شده‌ بود که اتفاقا آن خانه نیز یکی از واحدهای تریپلکس همین ساختمان وان‌پالم بوده است. به گفته مسئولین کمپانی اومنیت، خریدار ناشناس این واحد پنت هاوس، به شرطی این واحد لوکس را خریده است که یک استخر شنای 20 متری روی بام ساختمان وان‌پالم برایش ساخته شود تا بتواند به صورت مجزا و کاملا شخصی از این استخر استفاده کند و مجبور نباشد که از سه استخر لاکچری ساختمان استفاده کند!

▬ این مطلب را هم بخوانید:  ثروتمندان ترین افراد در جهان، به تفکیک کشورها

ساختمان وان‌پالم امکانات رفاهی متعددی را در خود جای داده‌ است و شامل یک رستوران لوکس، استخرهای شنای سرپوشیده و سرباز، سینمای سرپوشیده، سینمای سرباز، محوطه‌ی باربیکیو، فصای نشیمن و استراحت، استخر مخصوص کودکان، زمین بازی و همین طور یک مرکز اسپای لاکچری می‌باشد و در آن، همه چیز برای یک اقامت لوکس برای خریداران خوشبخت آن آماده شده‌است!

در آخر باید گفت که اگر برای خرید یک واحد پنج خوابه در دبی، 73 میلیون درهم در دست و بالتان ندارید، می توانید با پرداخت 12.4 میلیون درهم یک واحد سه خوابه در ساختمان وان پالم در پالم جمیرا دبی خریداری کنید که البته این مبلغ هم مبلغ کمی نیست و به همین خاطر است که شانس خرید واحدهای جذاب این ساختمان در دبی نصیب هر کسی نمی‌شود!

تبلیغاتads right
تبلیغاتads left