مفهوم شماره های داغ و سرد؛ چگونه اعداد لاتاری را انتخاب کنیم؟

 

مفهوم شماره های داغ و سرد؛ چگونه اعداد لاتاری را انتخاب کنیم؟

آخرین قرعه‌کشی لاتاری استرالیا به سرعت در حال نزدیک شدن است. اما چگونه می‌توان شماره‌های شانس را برای AUSSIE SUPERDRAW را انتخاب کرد؟

در تاریخ ۳۱ دسامبر، لاتاری ۶/۴۵ استرالیا یک جک‌پات ویژه به ارزش ۳۱ میلیون دلار استرالیا خواهد داشت. با چنین جایزه بزرگی، انتخاب صحیح اعداد لاتاری هیچ‌گاه به این مهمی نبوده است. بنابراین به ۵ روش رایج در انتخاب شماره‌های لاتاری نگاهی بیاندازید و تصمیم بگیرید کدام یک برای شما مناسب است.

اعداد لاتاری داغ و سرد

۱- بازی با شماره‌های داغ

طبق تئوری فرکانس، اعتقاد بر این است که اعداد خاص شانس بهتری نسبت به سایرین دارند.

این اعداد «داغ» شماره‌هایی هستند که در قرعه کشی‌های گذشته بارها برنده شده‌اند. بنابراین به نظر می‌رسد که این شماره‌ها ممکن است دوباره از گردونه خارج شده و منجر به برد شوند.

دو شماره رایج یا داغ‌ترین شماره‌ها در لاتاری سوپر دراو استرالیا بین سال‌های ۲۰۰۶ و ۲۰۱۴ اعداد ۲۱ و ۱ بوده‌اند که هر کدام به ترتیب ۱۴ و ۱۳ بار برنده شدند.

▬ این مطلب را هم بخوانید:  6 تکنیک اصلی تقلب در بازی پوکر

سایر شماره‌های داغ عبارتند از: ۲، ۵، ۷، ۲۳، ۲۷، ۳۰، ۳۲، ۴۰٫

۲- بازی با شماره‌های سرد

اعداد «سرد» شماره‌های کمتر متداول هستند و در قرعه‌کشی‌های قبلی به ندرت برنده شده‌اند.

این تئوری مبتنی بر قانون میانگین است که می‌گوید همه اعداد شانس مساوی برای انتخاب شدن دارند  و یک عدد خاص هرچه کمتر انتخاب شده باشد، احتمال بیشتری وجود دارد که در قرعه‌کشی بعدی ظاهر شود.

دو شماره سرد در قرعه‌کشی سوپر دراو استرالیا که بین سال‌های ۲۰۰۶ تا ۲۰۱۴ برگزار شده‌اند ۱۸ و ۲۸ هستند. هر دو فقط سه بار انتخاب شده‌اند.

سایر اعداد لاتاری کمتر انتخاب شده عبارتند از: ۲۰، ۲۴، ۳۶، ۳۷٫

۳- شماره‌های داغ و سرد را با هم بازی کنید

اگر از استراتژی لاتاری لذت می‌برید اما نمی‌توانید تصمیم بگیرید که کدام تئوری انتخاب شماره برای شما مناسب است، چرا آن را مخلوط نمی‌کنید؟

تعدادی از شماره‌های «داغ» و «سرد» را لیست کرده و از هر دو استفاده کنید تا شانس پیروزی خود را بهبود بخشید.

▬ این مطلب را هم بخوانید:  همه چیز در رابطه با Push & Pull در شرط بندی فوتبال

۴- از حالت انتخاب سریع استفاده کنید

اگر علاقه‌ای به انتخاب اعداد ندارید می‌توانید به کامپیوتر اجازه دهید تا همه‌ی کارها را برای شما انجام دهد.

گزینه‌ انتخاب سریع شماره‌ها را به صورت تصادفی تولید و به شما اختصاص می‌دهد. اکثر بازیکنان لاتاری به دلایل مختلف این گزینه سریع و بدون استرس را ترجیح می‌دهند.

حالت انتخاب سریع تمایل دارد که اعداد کمتر انتخاب شده توسط بازیکنان دیگر را در هر قرعه‌کشی پوشش دهد (گستره کامل اعداد موجود برای انتخاب).

هم‎چنین چند آمار متقاعد کننده‌ در ارتباط با انتخاب سریع و برندگان جک‌پات وجود دارد. به‌عنوان مثال، بر طبق یافته‌های وب سایت لاتاری پاوربال ایالات متحده، بین ۷۰ تا ۸۰ درصد بلیط‌های برنده با روش انتخاب سریع برگزیده می‌شوند.

۵- شماره‌های شانس شخصی خود را بازی کنید

سرانجام، آخرین انتخاب گزینه کلاسیک بازی با شماره‌های شانس است. بسیاری از بازیکنان لاتاری ترجیح می‌دهند شماره‌هایی را بازی کنند که اهمیت شخصی برای آن‎ها داشته باشد. اما نظرات مثبت و منفی نسبت به این روش وجود دارد.

▬ این مطلب را هم بخوانید:  مراقب باشید، شیرینی قمار با اعتیاد به آن تلخ می شود

نکته منفی این است که اعداد شانس مردم اغلب تولدها، سالگردها و سایر تاریخ‌های مهم تقویمی هستند. (به عبارت دیگر، اعداد بین ۱ تا ۳۱ است.) اما در لاتاری‌های اصلی، ماتریس اعداد فراتر از ۳۱ است، به این معنی که طیف وسیعی از اعداد دست نخورده باقی می‌مانند.

اما از طرف دیگر، برخی از کارشناس‌ها اصرار دارند که شما باید اعداد لاتاری خود را انتخاب کنید، زیرا این احتمال قوی وجود دارد که سیستم‌ انتخاب سریع، اعداد رایج را انتخاب کند.

تبلیغاتads right
تبلیغاتads left
تبلیغاتcanonbet
error: Content is protected !!