دختربچه 9 ساله روسی با چشمانی زیبا به عنوان یکی از زیباترین دختران دنیا شناخته می شود .

“آناستاسیا کنیازوا” تنها 9 سال دارد. اما فالوور های او در شبکه های اجتماعی از خیلی از اعضای بزرگسال فضای مجازی هم بیشتر است. برای همین او تبدیل به یک چهره مشهور در این فضا شده است تا حدی که فالوورهایش او را یک سلبریتی می خوانند.

“آنا” با سن کمی که دارد چندسالی است در عرصه مد فعالیت می کند و برای برندهای مشهور لباس می پوشد و در حقیقت آغاز شهرت او به دلیل زیبایی اش بعد از انتشار تصاویر او به عنوان مدلینگ بود.

زیباترین دختر دنیا “آنا” 9 ساله نزدیک به 1.3 میلیون فالوور دارد و هوادارانش معتقدند که او زیباترین دختربچه دنیاست و دلیل این زیباترین بودن را فقط چشمان او می دانند که به نظرشان خیره کننده است.

▬ این مطلب را هم بخوانید:  همه چیز در رابطه با سامانه 6369 و وام یک میلیون تومانی دولت

رسانه های بریتانیایی، آناستاسیا کنیازوا ، دخترک 9 ساله روسی را به عنوان زیباترین دختر جهان معرفی نمودند . آناستاسیا هم اکنون مدل است .

این دخترک صفحه اینستاگرام دارد، که توسط مادرش هدایت می شود. او عکس هایی از” زندگی عادی و حرفه ای” دخترش را منتشر می کند.
آنا کنیازوا، مادر این دختربچه گفت:” دخترش عکس گرفتن را دوست دارد و این کار را با شوق تمام چهار سال است که انجام می دهد. او از دو سالگی به دوربین عکاسی و توجه دیگران علاقه نشان می داد”.

اغلب عکس ها و ویدئو های آنستاسیا کنیازوا لباس کودکان را تبلیغ می کند.آناستاسیا را با تیلان بلندو، مدل فرانسوی مقایسه نمودند، که در سن شش سالگی به عنوان زیباترین دختر جهان شناخته شده بود. و جوانترین مدل مجله مشهور فرانسوی Vogue به شمار میرود.
این دختر نه ساله در حال حاضر 1.3 میلیون فالوور در اینستاگرام دارد. هرعکس او ده ها هزار لایک نه تنها از روسیه بلکه از سراسر جهان می گیرد.