تبلیغات

 

بازی پوکر ، چگونه بازیکنی با انگیزه باشیم

 

اگه شما دوست دارید که بازی پوکر رو به صورت کاملا حرفه ای انجام بدید و به بهترین موفقیت برسید چیزهای زیادی رو باید یاد بگیرید و حسابی براش زحمت بکشید. هیچ وقت نباید چون ماهیت این کار بازی کردن هست، نکات کلیدی و اساسی رو پشت گوش بندازید و بهشون اهمیت ندید.

شاید تا به امروز که این بازی رو انجام می دادید انگیزه کافی برای این کار رو نداشتید. ولی خوب اگه دوست دارید این کار رو به صورت حرفه ای انجام بدید و به بهترین نتیجه برسید، باید این کار رو به طور منظم انجام بدید و هر روز یه تایم مشخصی رو برای این کار در نظر بگیرید.

شاید از همون اولش براتون یکم سخت باشه و یکم خسته کننده به نظر برسه ولی فراموش نکنید هر چیزی توی این دنیا بهایی داره و برای رسیدن به بهترین نتیجه برای این کار، بیشترین تلاش خودتون رو بکنید.

داشتن انگیزه در بازی پوکر،چقدر اهمیت دارد؟

انگیزه داشتن تو این بازی، یه قسمت خیلی مهمی هست که شاید تا به امروز خیلی بهش اهمیت نداده بودید و شاید به همین خاطر بوده که نتونستید اون جوری که دلتون می خواسته از کاری که انجام میدید، نتیجه بگیرید.

در ادامه ما چند تکنیک خیلی مهم رو به شما آموزش می دیم که بتونید به بهترین نتیجه تو بازی هایی که انجام می دید برسید.

▬ این مطلب را هم بخوانید:  چرا نباید سراغ بازی های مجازی در سایت های شرطبندی رفت ؟

پس در ادامه با ما همراه باشید:

بالا بردن انگیزه

خیلی ها اهمیت بالای خوندن مقاله های آموزشی رو دست کم می گیرن و فکر می کنن که یه جورایی وقت تلف کردنه. ولی شاید تا امروز نمی دونستید که با این کار شما انگیزه رو توی خودتون بالا می برید.

اگر شما خودتون رو مجاب کنید که هر روز تو یه زمان خاصی روزی دوتا مقاله ی آموزشی و انگیزشی پوکر بخونید، باورتون نمیشه که توی یه مدت کوتاه به چه نتایج عالی دست پیدا خواهید کرد!

بیشتر بخوانید:  انواع شرط ورزشی در کانن بت ; شرط سیستم

اگر این عادت رو تو خودتون پروزش بدید خیلی زودتر از اون چیزی که فکرش رو می کردید، به اهدافتون نزدیگ خواهید شد.

دلایل خودتون رو برای بازی کردن مشخص کنید

خوب به نظر شما اصلی ترین دلیل تون برای بازی کردن چی هست؟ اگه شما این رو با خودتون روشن کنید، می تونید تا حد خیلی زیادی انگیزه رو درون خودتون بیشتر و بیشتر کنید. شاید یکی پوکر بازی می کنه که فقط وقتش رو پر کنه و یا یکی پوکر بازی می کنه که پول دربیاره تا شکم خانوادش رو پر کنه!

اگر شما تکلیف خودتون رو روشن کنید و مشخص کنید که چرا دارید این کار رو انجام می دید، خودش به تنهای میشه یه عامل بالا بردن انگیزه برای شما که بهتر بازی کنید و زودتر به نتیجه برسید.

▬ این مطلب را هم بخوانید:  پیش بینی ورزشی، شغلی با چاشنی صبر

عجله نداشته باشید

اگر شما تو بازی خیلی عجله داشته باشید و شتابزده عمل کنید، خیلی بیشتر از اون چیزی که تصورش رو بکنید از اهدافی که برای خودتون مشخص کرده بودید، عقب خواهید افتاد!

اگر کاری که دارید می کنید به نظرتون خیل پیچیده و زمان بر به نظر میرسه خوبه که اون کار رو برای خودتون به گام‌های کوچیک تقسیم کنید. خوبه که با قدم های خیلی کوچیک شروع کنید و کوچک‌ترین قدمی که می‌تونید بردارید که شما رو  در جهتی که می‌خواید حرکت کنید، هدایت کنه.

زمان خاصی رو تعیین کنید

شما باید یه ضرب الاجل مشخصی رو  برای کامل کردن یک کار یا پروژه برای خودتون تعیین کنید. فرض کنید می‌خواید یک کتاب پوکر یا یک دوره آموزشی رو تو یکی از سایت های آموزشی پوکر یاد بگیرید.شاید از همون اول یکم سخت و زمان بر به نظر برسه و فکر کنید که از پسش برنمیاین ولی اگر برای خودتون یه تایمی رو مشخص کنید، خیلی راحت می تونید برنامه ریزی کنید و می تونید تو همون مدت زمانی که برای خودتون مشخص کردید، کار رو تموم کنید. داشتن برنامه ریزی به شما کمک می‌کنه که پیشرفت خودتون رو مطابق برنامه پیش ببرید.

بیشتر بخوانید:  اعمالی که باید هنگام ضعیف بودن یک دست در پوکر بدید

داشتن یک هم قدم

خوبه که این کار رو با یه نفر که پایه ی شما ست دوتایی انجام بدید و با هم برنامه ریزی کنید که تو یه تایم مشخصی کار رو تموم کنید. داشتن یک شریک و همراه تو بازی خیلی می تونه به پیشرفت شما کمک کنه. اگر تونید روی اون کسی که با شما همقدم شده حساب کنید یک عامل انگیزه بخش قدرتمند برای شما خواهد بود!

▬ این مطلب را هم بخوانید:  شرط بندی های ورزشی شانس هستن یا مهارت؟

هزینه‌ها رو برآورد کنید

مشخص کنید که اگر این وقت رو نذارید و برنامه نداشته باشید با چه مشکلاتی رو به رو خواهید شد. خوبه که با خودتون روراست باشید و همه چیز رو برای خودتون به خوبی مشخص کنید. خوبه که به خودتون کمی استرس بدید چون داشتن استرس کمک می کنه که بهتر فکر کنید و تصمیمات بهتری رو بگیرید.

اگر شما یه هدف رو برای خودتون مشخص کنید و در جهت اون به طور مداوم عمل کنید، پیشرفت خواهید کرد، و دونستن این موضوع اغلب تلنگری خواهد بود که برای بهتر ادامه دادن بهش نیاز پیدا خواهید کرد.

شک نکنید اگر این نکات رو به کار بگیرید و بر اساس اون جلو برید خیلی زود به نتایج عالی خواهید رسید.

 

  • تبلیغاتads right
    تبلیغاتads left
    تبلیغاتcanonbet
    error: Content is protected !!