تبلیغات

Alica Schmidt

مربی بدنسازی زیبای تیم دورتموند که کاربران ایرانی را به هم ریخته است کیست؟

 

مربی بدنسازی زیبای تیم دورتموند که کاربران ایرانی را به هم ریخته است کیست؟

در روزهای اخیر ویدیوها و تصاویری از آلیشیا اشمیت ، دونده و مدل آلمانی، در میان کاربران ایران شبکه های اجتماعی دست به دست می شود با این مضمون که این دختر زیبا به عنوان مربی بدنسازی تیم مردان بورسیا دورتموند انتخاب شده است. ماجرا در واقع از این قرار است که باشگاه دورتموند به تازگی با اشمیت که عضو تیم ملی آلمان است توافق کرده تا وی بخشی از امور بدنسازی و آمادگی جسمانی تیم اول مردان دورتموند را انجام دهد.

 

Alica Schmidt
Alica Schmidt

 

آلیشیا اشمیت ۲۱ ساله بوده و در آلمان به عنوان دونده ای مطرح شناخته می شود هر چند بیشتر شهرتش را مرهون فعالیت در دنیای مد و فشن است. رشته تخصصی این دونده ماده ۴۰۰ متر بوده و مدال نقره رقابت های قهرمانی اروپا را نیز در کارنامه دارد. آلیشیا اشمیت متولد ۸ نوامبر ۱۹۹۸ بوده و ۱۷۵ سانتیمتر قد دارد. تصاویری از وی در حال تمرین با بازیکنان دورتموند منتشر شده و در یکی از موارد چالش دو ۴۰۰ متر بین او و متس هوملز مدافع تیم انجام می شود که اشمیت در آن به راحتی پیروز می شود.

▬ این مطلب را هم بخوانید:  فیلم Elvis from Outer Space، ماجرای یک قمارباز و درگیری او با مافیا لاس وگاس

 

Alica Schmidt
Alica Schmidt

 

اگر چه اشمیت قبل از این نیز چهره شناخته شده ای در دنیای دوومیدانی و مد و فشن در آلمان بود اما بدنبال انتخاب او به عنوان عضوی از تیم بدنسازی باشگاه دورتموند به سرعت بر طرفداران او افزوده شده و گفته می شود در چند روز اخیر شمار فالوورهای اینستاگرام او از مرز یک میلیون نفر عبور کرده و به وی لقب «جذاب ترین ورزشکار جهان» داده شده است. در این میان واکنش کاربران ایرانی نسبت به این اتفاق نیز جالب بوده است. کاربران ایرانی از همان آغاز انتشار خبر، شروع به لطیفه سازی در این مورد کرده و اعلام کردند با حضور آلیشیا اشمیت در باشگاه، هر بازیکنی آرزوی بازی در تیم دورتموند را دارد و کمتر بازیکنی حاضر می شود تیم را ترک کند، از جمله جیدون سانچو که گفته می شود ممکن است به منچستر یونایتد بپیوندد.

Alica Schmidt
Alica Schmidt

 

علاوه بر رویه های حماسه سازی همیشگی کاربران ایرانی در این گونه موارد، به نظر می رسد کاربران ایرانی بیش از هر کشور دیگری نسبت به انتخاب اشمیت به عنوان مربی بدنساز دورتموند واکنش نشان داده و به همین دلیل جستجوی نام وی و اسم باشگاه دورتموند در گوگل به شدت رشد کرده است.

▬ این مطلب را هم بخوانید:  راهنمای برای پیش بینی لیگ برتر اردن(فصل 21-2020)

 

Alica Schmidt
Alica Schmidt

 

اطلاعات بدست آمده از گوگل ترندز نشان می دهد که بیشترین جستجوی نام دورتموند در روزهای اخیر از استان قزوین بوده و استان های سیستان و بلوچستان، اردبیل، خراسان رضوی و کرمانشاه در رتبه های بعدی قرار داشته اند، جستجوهایی که بدون شک بی ارتباط به انتخاب آلیشیا اشمیت نخواهد بود. اشمیت امیدوار است که بتواند در رقابت های المپیک توکیو شرکت کرده و تمرینات خود را پس از کاهش محدودیت های مربوط به شیوع کرونا در جهان از سر گرفته است.

تبلیغاتads right
تبلیغاتads left
تبلیغاتcanonbet
error: Content is protected !!