تبلیغات

  • خانه
  • وبلاگ مجله
  • ماجرای تجاوز جنسی نیمار به زن جوان برزیلی + عکس های جذاب این سوپر مدل سکسی

ماجرای تجاوز جنسی نیمار به زن جوان برزیلی + عکس های جذاب این سوپر مدل سکسی

 

نیمار، ستاره برزیلی پاری سن ژرمن که در حال حاضر برای بازی‌های کوپا امریکا در برزیل به سر می‌برد، متهم به تجاوز جنسی به یک زن جوان برزیلی شده است. این اتفاق در تاریخ ۱۵ ماه می (حدود ۱۷ روز پیش) در یک هتل در شهر پاریس انجام شده است.

به گزارش اکیپ، نیمار در مرکز پلیس سانتو آمارو به تجاوز به یک زن برزیلی در پاریس متهم شده است. هویت آن زن مشخص نیست، اما او مدعی شده در تاریخ ۱۵ می‌در یک هتل در شهر پاریس مورد تجاوز جنسی نیمار قرار گرفته است. در شکایت نامه آمده است که آن‌ها از طریقاینستاگرام با هم در ارتباط بوده اند و نیمار از طریق یکی از دوستانش به نام “گالو” برای این زن یک بلیط پرواز به پاریس تهیه کرده و آن‌ها در تاریخ ۱۵ می‌در یک هتل با هم دیدار کرده اند. آن‌ها حدود ۲۰ ساعت با هم بوده اند تا آنکه نیمار پس از مشروبات الکلی، رفتار خشونت آمیزی داشته و به آن زن تجاوز کرده است. این زن مدعی شده که دو روز پس از این حادثه به برزیل بازگشته و از نظر روحی کاملا به هم ریخته بوده و از شکایت می‌ترسیده است. هنوز نیمار و باشگاه پاری سن ژرمن هیچ عکس العملی به این موضوع نشان نداده اند.

▬ این مطلب را هم بخوانید:  چرا برخی از بازیکنان پوکر برای ارزیابی مهارتهایشان دچار توهم می شوند؟

نیمار در حال حاضر با سلسائو برای کوپا امریکا آماده می‌شود. این بازی‌ها ۱۵ ژوئن آغاز خواهد شد. آن‌ها چهارشنبه در برزیل در یک بازی دوستانه به مصاف قطر می‌روند.

در مورد این تجاوز جنسی بیشتر بدانید :

مهاجم برزیلی به تجاوز جنسی به یک زن در پاریس متهم شد. اتهامی که جزییات آن تازه افشا شده است.

به گزارش ایسنا، نیمار باز هم درگیر یک حاشیه جدید شد.

یک زن از مهاجم پاری سن ژرمن به خاطر تعرض شکایت کرد.
به نوشته سایت UOl برزیل این زن مدعی شد در پانزدهم می‌ در یک هتل به او تعرض شده است.
در شکایت ارائه شده به پلیس سائوپائولو این زن اعلام کرده است با مهاجم برزیلی از طریق اینستاگرام آشنا شده است.

پس از رد و بدل کردن پیام‌هایی بین همدیگر یک دوست به نام گایو برای این خانم بلیت می‌خرد و اتاقی در هتل سوفیتل پاریس ارک دو رزرو می‌کند تا او به فرانسه سفر کند و بازیکن محبوبش را ببیند.

نیمار ساعت ۲:۲۰ به هتل می‌رسد و پس از یک مکالمه کوتاه و دوستانه، رفتارش نسبت به این خانم عوض می‌شود و با خشونت به او تجاوز می‌کند.

این خانم اعلام کرد پانزدهم می‌ به برزیل بازگشته و از لحاظ روحی کاملاً بهم ریخته است. به همین خاطر تا جمعه گذشته شکایتش را مطرح نکرد.

گلوبو اسپورت اطلاعات سایت UOl را تأیید و این شکایت را منتشر کرد.

پس از این اتهام، پدر نیمار نسبت به این موضوع واکنش نشان داد و گفت: پسرم به این خانم تجاوز نکرده است و هر اتفاقی که بین‌شان رخ داده با رضایت بوده است.

او در پایان اظهار کرد: اظهارات این خانم دروغ است و هدفش اخاذی از پسرم است.

نیمار در حالی به تعرض متهم شده که به زودی باید در کوپا آمه ریکا ۲۰۱۹ برزیل شرکت کند.

او پیش از این به خاطر ضربه زدن به یک هوادار در فینال جام حذفی فرانسه بازوبند کاپیتانی در برزیل را از دست داد.

تبلیغاتads right
تبلیغاتads left
تبلیغاتcanonbet