تبلیغات

تکان دهنده: معلم که تمام شاگردانش را به کلوپ زنان لخت برد!!

 

معلم باحالی که دانش آموزان خودش رو به یک کلوب رقص زنان لخت برده بود متاسفانه برای 3 سال از کار محروم شد !!! متاسفانه به جای اینکه تشویقش کنن جریمش هم کردن !!

یک معلم فناوری اطلاعات بریتانیایی که در حالت مستی شاگردانش را به یک کلوپ استریپ‌تیز برده بود، سه سال از تدریس محروم شد.

آژانس نظارت بر معلمان بریتانیا، رفتار ریچارد گلن را در هنگام سفر ژوئیه ۲۰۱۹ دانش‌آموزان مدرسه لانگریج تاورز به کاستاریکا “غیر قابل قبول” نامید و او را راهی خانه کرد.

آقای گلن ۵۵ ساله ماه اوت ۲۰۱۹ به دلیل رفتار ناشایست اخراج شده بود. این مدرسه خصوصی واقع در نورث‌آمبرلند (شمال شرقی بریتانیا) هر ترم تحصیلی تا ۴۸۵۰ پوند از دانش‌آموزان روزانه‌اش شهریه می‌گیرد.

او قرار بود تا ۲۸ ژوئیه در این کشور بماند اما پس از شش روز به دلیل “سو رفتار” از سوی رئیس گروه اعزامی مدرسه، به بریتانیا بازگردانده شد.

کارهای او عبارت بودند از:

  • نوشیدن الکل با دانش‌آموزان
  • اجازه دادن به یک یا شمار بیشتری از دانش‌آموزان برای نوشیدن الکل دادن به رغم این که می‌دانست زیر سن قانونی (۱۸ سال) نوشیدن الکل هستند.
  • تهدید یکی از شاگردان به “تو سری” و دیگری به “کشتن.”
  • گفتن این حرف به یکی از دانش‌آموزان: “من مشکلی پیدا نکرده‌ام، تو توی دردسر می‌افتی.”
  • پس از رفتار تهاجمی با یکی از شاگردان، پیشانی او را بوسیده و گفته: “مشکلی نیست.”
  • بردن یک یا تعداد بیشتری از شاگران به کلوپ استریپ‌تیز.
  • رفتار تهاجمی با یک خانم که هنگام سفر قصد داشت او را به چادرش راهنمایی کند.
  • عرضه کردن خودش به یک زن در اتاق مشترک هتل، هرچند که توافق شده این رفتار “بدخواهانه” و یا با “انگیزه‌های جنسیتی” نبوده است.
▬ این مطلب را هم بخوانید:  موزیک ویدیوی جدید ساسی مانکن با حضور الکسیس تگزاس + لینک دانلود

گفته شده است که این رفتارها موجب شده است: “یک یا تعداد بیشتری از دانش‌آموزان در خطر قرار بگیرند.”

همچنین گفته شده است که در کلوپ استریپ‌تیز “هیچ رفتار بدخواهانه یا جنسی” صورت نگرفته است، ولی آقای گلن گفته است با رفتاری “نامناسب و غیر حرفه‌ای” کنترل اوضاع را از دست داده بود.

آقای گلن گفته است که از اتفاقاتی که “هنگام مستی‌اش” رخ داده، چیزی را به خاطر نمی‌آورد و یادش نیست که با کسی مشاجره کرده است یا نه.

در گزارشی که از جلسه بررسی رفتار آقای گلن منتشر شده، نوشته شده است: “آقای گلن در موقعیت‌های مختلفی در کلوپ استریپ‌تیز حضور داشته که تحت تاثیر الکل بوده و این مانع از آن بوده که بتواند به طور مناسبی نقش خود را به عنوان راهنمای کارآموزانش انجام دهد.”

“آقای گلن یک معلم باتجربه بود که انتظار می‌رفت این سفر خارج از مرزها را به خوبی رهبری کند، او همچنین کاملا آگاه بود که چه توقعاتی از او وجود داشت.”

آقای گلن پس از گذشت سه سال می‌تواند برای لغو محرومیتش تقاضا کند.

تبلیغاتads right
تبلیغاتads left
تبلیغاتcanonbet