تبلیغات

آموزش انتخاب شماره‌های برنده برای لاتاری پاوربال و مگا میلیونز

مبلغ جکپات‌های پاوربال و مگا میلیونز در قرعه کشی‌های ژانویه سال ۲۰۲۱ به ترتیب به ۵۵۰ میلیون و ۶۰۰ میلیون دلار افزایش یافته بود. در این وضعیت افراد بسیاری تمایل به حضور در لاتاری پیدا می‌کنند و تب بخت آزمایی فراگیر می‌شود.
با وجود چنین جوایز عظیمی، اغلب افراد از تکنیک‌های مختلفی برای افزایش شانس خود استفاده می‌کنند.

انتخاب شماره‌های برنده برای لاتاری پاوربال و مگا میلیونز

اعدادی با اهمیت شخصی

اگر به اعداد شانس اعتقاد دارید، مطمئناً از این دسته هستید. برخی از افراد هستند که با توالی اعدادی که آنها را خوش یمن می‌دانند بازی می‌کنند. افراد متعلق به این گروه شماره لاتاری خود بر اساس تاریخ یا رویدادهای مهم زندگی بر می‌گزینند. به عنوان مثال شما می‌توانید روز، ماه و سال تولد، مادربزرگ خود را به همراه روز، ماه و سال تولد مادرتان انتخاب کنید. با انتخاب چنین اعدادی، ترکیبی از اعداد قابل توجه ایجاد می‌کنید. این اعداد شانس ممکن است شامل:
روزهای تولد – تاریخ تولد هر کسی که به خانواده شما نزدیک است.
سالگردها – شامل تاریخ سالگرد‌ رخ دادن یک رویداد خاص است.
سن- استفاده از سن یا خود یا شخصی عزیز، یک عمل معمول است.
شماره‌های تلفن – تفکیک هوشمندانه شماره تلفن‌ها نیز برای برخی خوش یمن بوده است.
آدرس‌ها – آدرس فعلی یا منزل دوران کودکی شما، تاکتیک دیگری است که این روزها توسط بازیکنان استفاده می‌شود.
اما تعداد کمی ‌از بازیکنان استراتژی محور هم هستند که از این روش اجتناب می‌کنند. آنها معتقدند اعداد شخصی با اهمیت برای شما، به احتمال زیاد توسط دیگران نیز استفاده می‌شود. فرض کنید از تاریخ تولد استفاده می‌کنید در این صورت اعداد خود را بین ۱-۳۱ متمرکز می‌کنید. بازیکنان استراتژی محور از این تکنیک اجتناب می‌کنند زیرا در صورت برنده شدن، احتمال تقسیم جکپات افزایش می‌یابد. اما در اینجا یک عامل مهم مطرح است، اینکه به اشتراک گذاشتن یک جکپات میلیون دلاری بسیار بهتر از عدم کسب سهمی از جایزه ‌است. با در نظر داشتن این عامل قابل توجه، می‌توانید احتمال و دفعات موفقیت این اعداد را بررسی کنید.

▬ این مطلب را هم بخوانید:  استفاده از ریاضیات در شرط بندی

مولد اعداد تصادفی

وب سایت‌هایی وجود دارند که دارای یک نرم افزار مولد اعداد تصادفی هستند که به طور خاص برای لاتاری طراحی شده است. در واقع این مولد یک سیستم کامپیوتری ایمن است که اعداد تصادفی را برای قرعه کشی‌ها انتخاب می‌کند.

اعداد با تواتر بالا

اعداد با تواتر بالا که به عنوان اعداد داغ نیز شناخته می‌شوند اغلب در بازه زمانی مشخصی از گردونه خارج می‌شوند. برخی از بازیکنان اعداد برنده خود را با توجه به این روند انتخاب می‌کنند. آنها بر این باورند که اگر در گذشته عددی دفعات بیشتری برنده شده باشد، در آینده نیز از گردونه خارج می‌شود.

اعداد مبتنی بر قرعه کشی‌های اخیر

تعداد کمی از افراد الگوهای آخرین اعداد برنده قرعه کشی را ردیابی می‌کنند. ترنزیشن متریکس Transition Matrix ابزاری است که الگوها را در توالی اعداد خارج شده از دستگاه لاتاری تشخیص می‌دهد. تصمیم گیری در مورد شماره‌ها بر اساس این الگو ممکن است به موفقیت منجر شود!

▬ این مطلب را هم بخوانید:  اعتیاد به قمار روش‌های جلو گیری از آن

سندیکای لاتاری

سندیکای لاتاری روشی برای افزایش شانس برنده شدن است، بدون اینکه هزینه بیشتری بپردازید. در این روش گروه بزرگی از افراد بدون پرداخت هزینه اضافی، بلیط‌های لاتاری را خریداری می‌کنند. این روش در ازای سهم کوچکتری از جکپات، شانس برد شما را افزایش می‌دهد. سندیکاهای لاتاری راهی برای افزایش شانس برد بدون افزایش ریسک از دست دادن سرمایه است.

چرخ لاتاری

چرخ لاتاری روشی است که با استفاده از آن می‌توانید مجموعه‌ای از اعداد را انتخاب و خریداری کنید. این سیستم به دلیل افزایش احتمال برنده شدن در لاتاری شناخته شده است. چرخ لاتاری منحصر به فرد بودن هر بلیطی را که خریداری کرده‌اید تضمین می‌کند. یک چرخ لاتاری همچنین می‌تواند اطمینان محدودی در مورد برنده شدن جوایز کوچک ‌داشته باشد.

خرید کلیه بلیط‌های لاتاری

این نکته ممکن است موجب حیرت شما گردد اما یک واقعیت است. افراد کمی ‌هستند که سعی می‌کنند تا آنجا که ممکن است بلیط لاتاری خریداری کنند. اما این اقدام همچنین می‌طلبد که برای ادعای برد بروشی کاملاً استراتژیک اعداد را انتخاب کنید.

▬ این مطلب را هم بخوانید:  سرگذشت برندگان خوش شانس لاتاری بریتانیایی

نتیجه

صرف نظر از اینکه برای انتخاب شماره لاتاری به کدام روش می‌پردازید، تجزیه و تحلیل استراتژیک داده‌ها ضروری است.