تبلیغات

زلاتان

محرومیت 3 ساله زلاتان به دلیل همکاری با سایت شرط بندی

 

پایگاه خبری فوتبالی – اخباری مبنی بر احتمال رو به رو شدن زلاتان ابراهیموویچ با ۳ سال محرومیت به دلیل همکاری با یک کمپانی شرطبندی منتشر شده است.

به گزارش فوتبالی، رسانه سوئدی Aftonbladet در گزارشی اشاره کرده که یک شرکت که ابراهیموویچ مالک آن است ۱۰ درصد از مالکیت یک سایت شرطبندی را در اختیار دارد و این مسئله برخلاف قوانین موجود است زیرا فیفا و یوفا به هیچ فوتبالیستی اجازه داشتن مراوده مالی با کمپانی‌های شرطبندی نمی‌دهند.

ایبرا در سال ۲۰۱۶ از فوتبال ملی خداحافظی کرد اما زمزمه‌هایی مبنی بر احتمال بازگشتش در سال ۲۰۱۸ شنیده می‌شد. رسانه سوئدی مذکور در گزارش با تیتر «زلاتان قوانین فیفا را شکسته» ادعا کرده فدراسیون فوتبال سوئد از این مسئله آگاهی داشته و به همین دلیل زلاتان را جهت حضور در تیم ملی سوئد برای جام جهانی ۲۰۱۸ فرانخوانده است.

رسانه دیلی میل هم درگزارشی نوشته کمپانی زلاتان چهارمین مالک (از نظر درصد سهام) در یک سایت شرطبندی است. حالا تمام عملکرد و همکاری‌های زلاتان مورد تحقیقات قرار گرفته و نتایج آن می‌تواند باعث محرومیت ۳ ساله زلاتان شود.

▬ این مطلب را هم بخوانید:  سوپراستارهای مشهور یا عاشقان شرطبندی و لاتاری؟

خود او در زمان همکاری خود با آن سایت گفته بارها درباره همکاری با سایت‌های شرطبندی با من صحبت شده. این سایت اما چیز دیگری داشت و یک شرکت با ریشه سوئدی است. بنیانگذاران آن از شهر من هستند و مسئولین آن می‌خواهند چالشی متفاوت داشته باشند.

در نهایت باید دید پاسخ تحقیقات فیفا و یوفا چه خواهد شد.

تبلیغاتads right
تبلیغاتads left
تبلیغاتcanonbet