تبلیغات

 

برنده اتفاقی 70 میلیون دلاری؛ به جای 70 دلار

برنده اتفاقی 70 میلیون دلاری؛ به جای 70 دلار

برنده اتفاقی 70 میلیون دلاری در رمز ارزها حسادت همه را برانگیخت. یک اپلیکیشن استفاده از رمزارز به اشتباه به حساب یکی از کاربرانش به جای 70 دلار، هفت میلیون دلار واریز کرد. پلتفورم «کریپتو دات کام» (Crypto.com) حالا در تلاش است. بتواند این مبلغ را از این مشتری که زنی ساکن استرالیا است پس بگیرد. این در حالی است که این زن در شهر ملبورن زندگی می‌کند. بخشی از مبلغ واریز شده را تاکنون خرج کرده است. 

بنا به گزارش «بلومبرگ» خرید یک واحد مسکونی پنج اتاق خوابه در حومه ملبورن از جمله خرج‌هایی است که این کاربر انجام داده است. او برای خرید این خانه به نام خواهرش یک میلیون و ۳۵۰ هزار دلار استرالیا پرداخت کرده است. مسئولان «کریپتو دات کام» در جریان روند حسابرسی که ماه دسامبر گذشته انجام شد. دریافتند که هفت ماه قبل از آن به جای ۱۰۰ دلار استرالیا (۷۰ دلار آمریکا) رقمی میلیونی به حساب این زن واریز کرده‌اند. برنده اتفاقی 70 میلیون دلاری

▬ این مطلب را هم بخوانید:  تحول عظیم در شرطبندی لایو

برنده اتفاقی 70 میلیون دلاری

اسناد حقوقی مرتبط با این پرونده در استرالیا نشان می‌دهد. خطا در وارد کردن شماره حساب هنگام انجام تراکنش علت این اشتباه بود. دیوان عالی ایالت ویکتوریا در استرالیا دستور داده است. که خانه‌ خریداری شده به نام خواهر این کاربر اپلیکیشن «کریپتو دات کام» به فروش گذاشته شود. تا مبلغ آن به این شرکت برگردانده شود. با این حال کشمکش قضایی در این پرونده پایان نیافته. این پرونده بار دیگر در ماه اکتبر به دادگاه میرود.

رمز ارزها و برنده اتفاقی 70 میلیون دلاری

یک اپلیکیشن استفاده از رمزارز به اشتباه به حساب یکی از کاربرانش به جای 70 دلار. هفت میلیون دلار واریز کرد. پلتفورم «کریپتو دات کام» (Crypto.com) حالا در تلاش است. بتواند این مبلغ را از این مشتری که زنی ساکن استرالیا است پس بگیرد. این در حالی است که این زن در شهر ملبورن زندگی می‌کند. بخشی از مبلغ واریز شده را تاکنون خرج کرده است.

▬ این مطلب را هم بخوانید:  دستور دولت به باشگاه های اسپانیایی برای اتمام همکاری با سایت‌های شرط بندی

بنا به گزارش «بلومبرگ» خرید یک واحد مسکونی پنج اتاق خوابه در حومه ملبورن از جمله خرج‌هایی است که این کاربر انجام داده است. او برای خرید این خانه به نام خواهرش یک میلیون و ۳۵۰ هزار دلار استرالیا پرداخت کرده است. مسئولان «کریپتو دات کام» در جریان روند حسابرسی که ماه دسامبر گذشته انجام شد. که هفت ماه قبل از آن به جای ۱۰۰ دلار استرالیا (۷۰ دلار آمریکا) رقمی میلیونی به حساب این زن واریز کرده‌اند.