تبلیغات

معرفی بیورن اریک گلن ؛ قهرمانی از سرزمین های اسکاندیناوی

معرفی بیورن اریک گلن ؛ قهرمانی از سرزمین های اسکاندیناوی

 

معرفی بیورن اریک گلن ؛ قهرمانی از سرزمین های اسکاندیناوی

 

بیورن اریک گلن یک پوکرباز حرفه ای اهل اوپگارد نروژ است. او پیش از ورود به دنیای پوکر یک شطرنج باز حرفه ای بود و مقام های زیادی کسب کرد.

بهترین عملکرد این بازیکن در رقابت های سری های جهانی پوکر در سال 2007 ثبت شد. او در بازی 10 هزار دلاری هولدم نامحدود به مقام 65م رسید. جایزه اش هم برابر با 130288 دلار بود.

بزرگترین افتخار گلن در تورنمنت های حرفه ای پوکر، قهرمانی در تور اروپایی پوکر (در بارسلونا) است. این بازیکن در سال 2006 و در بازی 5 هزار یورویی هولدم نامحدود (رویداد اصلی رقابت ها) به قهرمانی رسید. او 875403 دلار به عنوان جایزه دریافت کرد. در این رقابت 480 بازیکن حضور داشتند. در میز نهایی هم چهره های بزرگ دنیای پوکر حاضر بودند: جف لیساندرو و فیل آیوی. اما این نام های بزرگ در پایان در رتبه های ششم و دوم قرار گرفتند. شکست خوردن آیوی در هدزآپ اتفاق ساده و عادی نیست ولی گلن نروژی توانست یک پیروزی چشمگیر به دست آورد.

▬ این مطلب را هم بخوانید:  بهترین پیشنهادات شرط بندی و شرط های رایگان برای مشتریان موجود در سال 2020
بیورن اریک گلن
بیورن اریک گلن

 

یکی دیگر از موفقیت های بیورن هم در تورنمنت European Masters of Poker در تالین رقم خورد (سال 2009). او در بازی هزار یورویی هولدم نامحدود به مقام نایب قهرمانی رسید و 56383 دلار دریافت کرد.

در کل پولی که بیورن اریک گلن از راه شرکت در تورنمنت های حرفه ای پوکر کسب کرده برابر با 1 میلیون و 101 هزار و 889 دلار است.

باید گفت درخشش گلن در رقابت های تور اروپایی پوکر باعث شد خیلی ها منتظر ظهور یک پدیده جدید در دنیای پوکر باشند ولی این بازیکن در سال های بعد نتوانست آن درخشش را با نتایج خوب دیگر تداوم ببخشد. در واقع بعد از سال 2009 دیگر هیچ خبر مهمی در مورد موفقیت های این بازیکن در تورنمنت های حرفه ای پوکر منتشر نشد.

تبلیغاتads right
تبلیغاتads left
تبلیغاتcanonbet