تبلیغات

معرفی 7 راهکار برای کسب درآمد میلیونی در یوتیوب (youtube) در سال 2020

معرفی 7 راهکار برای کسب درآمد میلیونی در یوتیوب (youtube) در سال 2020

 

معرفی 7 راهکار برای کسب درآمد میلیونی در یوتیوب (youtube) در سال 2020

در سراسر جهان، هر روز پنج میلیارد فیلم یوتیوب مشاهده می شود. یوتیوب با استفاده از کاربران به طور متوسط 40 دقیقه در هر کلیپ، مانند همیشه در اینترنت محبوب است.

در راستای این تغییر دیجیتال، نکته بعدی که باید یاد بگیرید نحوه کسب درآمد در یوتیوب است. تمام آنچه شما نیاز دارید نرم افزار ویرایش فیلم و رایانه است و می توانید از یوتیوب شروع به کار کنید.

درآمدزایی در یوتیوب دیگر فقط مختص چند نوازنده موزیک یا تأثیرگذاری عمیق نیست. فرصت های زیادی برای افراد روزمره وجود دارد تا از یوتیوب درآمد کسب کنند. با این حال، شما باید در رویکرد خود استراتژیک تر باشید.

1- از لینک های مشارکت در فروش یا زیرمجموعه گیری در یوتیوب استفاده کنید

لینک های زیرمجموعه می تواند فرصتی عظیم برای کانال هایی باشد که آموزش های دقیق و همچنین بررسی های مشخص برای محصولات را ارائه می دهند. به عنوان مثال، اگر کالایی را پیشنهاد می کنید و کاربری از لینک شما برای خرید بازدید می کند، کارمزد دریافتی خود را شروع خواهید کرد. می توانید این لینک ها را در چند خط اول توصیف خود قرار دهید و در مورد لینک خود در محتوای ویدیویی خود صحبت کنید.

ارسال این لینک ها در یوتیوب شباهت زیادی به لینک های زیرمجموعه در وبلاگ شما دارد. بنابراین، فقط برای سود مالی نباید لینک های خود را در محتوای یوتیوب خود قرار دهید. فراموش نکنید که بینندگان این لینک را فقط وقتی دنبال می کنند که فکر کنند شما منبع معتبری هستید.

برای ایجاد اعتماد به نفس با مخاطبان، به آن ها کمک کنید مشکلات عینی را حل کنند و آموزش های لازم را ارائه دهند. به عنوان یک پاداش، می توانید فیلم هایی بسازید که راه حل هایی را ارائه می دهد که قبلاً خودتان انجام داده اید.

2- شریک یوتیوب شوید و از طریق تبلیغات درآمد کسب کنید.

برای بسیاری از یوتیوبرها، تبلیغات ضروری ترین جریان درآمد است. به عنوان یک شریک یوتیوب ، از راه های مختلف درآمد کسب می کنید. قبل از فیلم ها، عضویت در کانال یا تبلیغات بنر Google AdSense می توانید از طریق تبلیغات درآمد کسب کنید.

▬ این مطلب را هم بخوانید:  چند دلیل برای اینکه چرا ما باید روی طلا سرمایه گذاری کنیم!

با این حال، برخی از قوانین اساسی وجود دارد که باید قبل از تبدیل شدن به یک همکار یوتیوب مجاز و همچنین برخی از پیش نیازهای لازم برای شروع آنها را رعایت کنید. جدا از رعایت قوانین آگهی یوتوب، شما باید در 12 ماه گذشته حداقل 4000 ساعت تماشای ویدیو را در کانال خود جمع کنید و 1000 مشترک(subscribers) داشته باشید.

هیچ جدول زمانی یا قالب مشخصی برای بدست آوردن این 4000 ساعت اساسی وجود ندارد. با 40 ویدئو یا هر ترکیبی می توانید 100 ساعت بدست آورید تا مجموعاً به 4000 فیلم برسید.

شریک یوتیوب شوید
شریک یوتیوب شوید

 

به عنوان مثال، موفقیت بین المللی آهنگ معروف Gangnam Style پنج ماه طول کشید تا به 1 میلیارد بازدید برسد. با این حال، دسپاسیتو صبورتر بود و به سختی توانست در عرض 97 روز به یک میلیارد بازدید برسد.

پس از موفقیت در دستیابی به آستانه 4000 ساعت و کسب جایگاه خود به عنوان شریک با یوتیوب، می توانید از طریق تبلیغات درآمد کسب کنید.

در مدیر ویدیوی خود، یک “$” سبز رنگ در کنار فیلم های شما نشان می دهد که اکنون می توانید روی کسب درآمد YouTube ضربه بزنید.

با حذف YouTube Premium تبلیغات برای بینندگان با پرداخت هزینه ماهانه، یوتیوب همچنان با پرداخت بر اساس درصد کل زمان تماشا، به حمایت از سازندگان کمک می کند.

با این حال، ممکن است همیشه نتوانید درآمد خود را فقط از طریق تبلیغات بر اساس یوتیوب قرار دهید. راه های دیگری وجود دارد که می توانید پتانسیل درآمد خود را در یوتیوب تلفیق کنید.

3- با کمک مالی از طرفداران خود در یوتیوب درآمد کسب کنید

اگر از طرفداران وفاداری پیروی کرده اید، تشویق آن ها به سرمایه گذاری گسترده در کانال شما می تواند به شما کمک کند ویدیوهای جدید خود را تأمین مالی کنید و سود خود را تأمین کنید.

▬ این مطلب را هم بخوانید:  امپراطوری دروغ فرو ریخت: اعتراف سپاه به شلیک‌ موشک به هواپیمای اوکراینی

پلتفرمی مانند Patreon یکپارچگی بیشتری را در روند پرداخت هزینه ویدیو شما ایجاد می کند. با کمترین هزینه یک دلار، طرفداران شما می توانند در کانال های مورد علاقه خود اشتراک کنند، حتی با پاداش های منحصر به فرد سازندگان محتوای مورد علاقه خود به خانه بروند. Tipee سرویس دیگری است که به شما امکان می دهد از ترکیبی از کمک های موثر لذت ببرید.

4- بر سئو یوتیوب خود تسلط داشته باشید.

برای سازندگان ویدیو که هنوز افراد قابل توجهی ایجاد نکرده اند، شما باید بازید خود را بالا ببرید و SEO یوتوب را به حداکثر برسانید.

برای انجام این کار، تحقیقات کلمات کلیدی را انجام دهید – با این حال، بر اساس آنچه مردم در یوتیوب جستجو می کنند، کمی متفاوت فکر کنید. در مرحله بعدی، مطمئن شوید که از کلمات کلیدی با ارزش بالا در عنوان، توضیحات و برچسب های ویدیوی خود استفاده می کنید.

پس از راه اندازی، می توانید گزارش “منبع ترافیک: جستجوی یوتیوب خود را بررسی کنید تا از آنچه افراد هنگام یافتن فیلم های شما جستجو می کنند، ایده بگیرید.

زمان مورد نیاز: 1 دقیقه.

همچنین پنج عامل اصلی رتبه بندی سئو در یوتیوب وجود دارد که باید در نظر بگیرید:

  1. تعداد نظرات
  2. پس از تماشای یک فیلم مشترک شوید
  3. نسبت لایک به دیس لایک
  4. طول مدت زمان فیلم
  5. نرخ کلیک بر روی نتایج جستجوی یوتوب
تسلط بر سئو یوتیوب
تسلط بر سئو یوتیوب

5- از قیف بازاریابی یوتیوب خود نهایت استفاده را ببرید.

کانال یوتیوب خود را برای فروش بهینه کنید. جایگاه خود را انتخاب کنید، شریک یوتیوب شوید و برنامه ریزی برای بازاریابی خود را شروع کنید.

یوتیوب یکی از راه های پخش ویدیوهای شماست، اما می توانید با استفاده از یوتیوب همزمان با یک وبلاگ درآمد بیشتری کسب کنید. به این ترتیب شما با ارجاع افراد به سوی وبلاگ خود، آدرس های ایمیل بیشتری را جمع آوری می کنید و در نهایت محصولات خود را به بازدیدکنندگان خود می فروشید.

▬ این مطلب را هم بخوانید:  بازاریابی نوین توسط داف ها و شاخ‌ های اینستاگرام

به عنوان مثال، اگر در مورد یک محصول وابسته که پیشنهاد می کنید. یک پست وبلاگ می نویسید، آن محتوا را دوباره استفاده کنید و یک ویدیوی یوتیوب آماده کنید. سپس کاربران را از یوتیوب به وبلاگ خود و لینک بفرستید تا هم کمیسیون کسب کنید و هم بازدیدکننده وبلاگ برای خود بسازید.

قیف جذب مشترک یوتیوب
قیف جذب مشترک یوتیوب

6- تبدیل به یک اینفلوئنسر آمازون شوید

برنامه اینفلوئنسر آمازون در حال محبوبیت بیشتر است. این برنامه اینفلوئنسر به شما امکان می دهد حضور یوتیوب خود را (به طور کلی رسانه های اجتماعی) برای کسب درآمد از طریق توصیه های آمازون به حداکثر برسانید.

پس از پیوستن به برنامه، می توانید محصولات را بررسی و پیشنهاد دهید. و بینندگان خود را برای خرید از طریق لینک فروش مخصوص خود به آمازون هدایت کنید. وقتی بینندگان شما روی Amazon کلیک می کنند و خرید می کنند، کمیسیون شما را کم می کنید – معمولاً 8-10٪.

اینفلوئنسر آمازون
اینفلوئنسر آمازون

7- فرصت ناب یوتیوب: سودهای اضافی مشترکان YouTube Red

YouTube Red به کاربران امکان پرداخت 9.99 دلار برای مشاهده یوتیوب بدون تبلیغات را می دهد. حتی بدون تبلیغات، تولیدکنندگان محتوا می توانند بر اساس زمان مشاهده، درآمدزایی کرده و 55٪ درآمد کسب کنند. در مورد اینکه YouTube Red نرخ CPM را افزایش یا کاهش می دهد، بررسی های متفاوتی وجود دارد.

با YouTube Red، زمان تماشای شما مهم است، بنابراین YouTube Analytics خود را بررسی کنید. تا آمار خود را مانند زمان تماشا و تعامل ویدیویی مشاهده کنید.

 

تبلیغاتads right
تبلیغاتads left
تبلیغاتcanonbet