تبلیغات

هوکایدو یکی از جزایر کشور ژاپن شامل بودجه سال 2021 نمی شود

هوکایدو جزیره قمار کشور ژاپن شامل بودجه افزایشی سرمایه در سال 2021 نمی شود

 

هوکایدو بودجه اولیه خود را با افزایش 15.4٪ نسبت به سال گذشته برای سال 2021 در 19 فوریه اعلام کرد. این سومین بودجه ابتدایی بزرگ برای این استان است که اکنون در جلسه عادی مجمع استان هاكیدو در 25 فوریه پیشنهاد می شود.

وجوهی که در بودجه های استان ها کنار گذاشته می شوند، به طور سنتی توسط کارشناسان به عنوان یک شاخص قوی برای اهداف یک استان در مورد IRS در نظر گرفته می شوند. به نظر می رسد این واقعیت که هیچ بودجه ای برای توسعه IR در بودجه 2021 هوکایدو اختصاص داده نشده است ، نشان دهنده زنگ مرگ هر گونه امید باقیمانده است که هوکایدو می تواند به نوعی به مسابقه IR ژاپن بازگردد.

در یک کنفرانس مطبوعاتی ، سوزوکی بودجه سال مالی جدید را به عنوان “بودجه ای که از زندگی، معیشت محافظت می کند و راهی برای آینده ایجاد می کند” قرار داد. امید است که این امر به استان کمک کند تا در شرایط ویروس همه گیر کرونا پیمایش کند و جامعه ای مقاوم در برابر بیماری های عفونی را بسازد و در عین حال آینده هوکایدو را در دنیای ویروس همه گیر کرونا رونق دهد.

▬ این مطلب را هم بخوانید:  تفاوت بین شرط بندان برنده و بازنده

درآمد هوکایدو در رکود اقتصادی کاهش یافته و وضعیت مالی استان متشنج است. فرماندار سوزوکی اظهار داشت ، “ما در عین شروع سیاست فعالانه، قاطعانه از خود دفاع خواهیم كرد. ”

منبع:مجله دنیای شرط بندی

تبلیغاتads right
تبلیغاتads left
تبلیغاتcanonbet
error: Content is protected !!