تبلیغات

رسوایی EA Gate: کارمندانی که به فروش کارتهای ارزشمند FIFA Loot Box در بازار سیاه متهم شده اند.

رسوایی EA Gate: کارمندانی که به فروش کارتهای ارزشمند FIFA Loot Box در بازار سیاه متهم شده اند.

شرکت بازی های ویدیویی Electronic Arts (EA) به دلایل غلط در کانون توجه قرار گرفته است ، زیرا در حال حاضر ادعاهای فروش یک یا چند کارمند خود را برای فروش کارت های بسیار محبوب FIFA Ultimate Team (FUT) بررسی می کند.

شایعات مربوط به فروش در بازار سیاه اولین بار در روز چهارشنبه مورد توجه قرار گرفت. به نظر می رسد تعدادی از تصاویر صفحه نمایش ارسال شده در توییتر شواهدی را نشان می دهد که کارمندان EA کارت های Icon Moments با ارزش بالا را فروخته اند. قابل ذکر است که ظاهراً این کارت ها قابل ردیابی نیستند.

شواهد موجود در رسانه های اجتماعی شامل تصاویر صفحه FUT بود که هر سه کارت نادر Icon Moments را در آن زمان در اختیار داشتند، چیزی که بدون تجارت در بازار سیاه بسیار بعید است. از طرفی بسیاری دیگر پیام های فرضی را با کارمندان EA نشان می دادند که در ازای کارت ها هزینه قابل توجهی می خواستند.

▬ این مطلب را هم بخوانید:  کامبوج اعضای یک شبکه قمار غیرقانونی را دستگیر کرد

EA روز چهارشنبه با انتشار بیانیه ای در واکنش به این ادعاها ، طرفداران خود را از این اتهامات آگاه کرد و به آنها اطمینان داد كه تحقیقات در حال انجام است.

شایعات مربوط به فروش اولین بار هنگامی مطرح شد که یک بازیکن حرفه ای فیفا معروف به HekTic JukeZ با بازیکن FUT مطابقت داشت که هر سه کارت Icon Moments را در اختیار داشت. HekTic JukeZ در ویدئویی که روز چهارشنبه در توییتر خود ارسال کرد ، حریف خود را “خوش شانس ترین بازیکن در تاریخ بسته FUT” توصیف کرد که ظاهرا کارت های جعبه های بازی را بدست آورده است.

Icon Moments کارت های نسخه ویژه ای هستند که لحظه خاصی از تاریخ یک بازیکن فوتبال را جشن می گیرند. بدست آوردن این کارت ها به طرز مشهوری دشوار است زیرا فقط در بسته های FUT وجود دارد تا فروش مستقیم. همچنین در یک زمان فقط مقدار انتخابی کارت موجود است که در حال حاضر فقط سه کارت در دسترس است.

▬ این مطلب را هم بخوانید:  خواندن چهره دیلرهای بلک جک در بازی های آنلاین و زنده

منبع:مجله دنیای شرط بندی