برنده بخت آزمایی

زنی خوش‌ شانس برنده سه سال متوالی بلیط بخت آزمایی شد!!

زنی اهل مریلند بعد از اینکه برای سومین بار در طی حدود سه سال برنده جایزه بخت آزمایی شده، بسیاری را شگفت زده کرده است.

یک زن ۶۱ ساله اهل مونتگومری کانتی اخیراً دو بلیت بخت آزمایی ۵ دلاری Lucky در فروشگاه Talbert’s Ice & Beverage Service در بتسدا خریداری کرده بود که اولین بلیت او موفقیتی نداشت اما دومی باعث شد وی بتواند جایزه ۵۰,۰۰۰ دلاری این بازی را بدست آورد. اگر چه این برنده شدن به خودی خود حیرت انگیز است اما در واقع این سومین جایزه ۵۰,۰۰۰ دلاری این پیرزن در این فروشگاه است. در آگوست ۲۰۱۸ بود که این زن برنده جایزه نقدی بزرگ شد و اکتبر سال بعد نیز با بازی Cash Craze Doubler توانست این جایزه را به خانه ببرد.

زن خوش شانساین زن بازنشسته خانه دار که نخواسته نامش فاش شود، گفته است که از برنده شده برای سومین بار در این بخت آزمایی حیرت زده شده است: «باور نمی کردم، دوباره!». بعد از فروکش کردن تعجب و حیرتش، این برنده خوش شانس با بهترین دوستش تماس گرفته و ماجرا را به او اطلاع داد. دوستش که در دفتر مرکزی Maryland Lottery به این برنده خوش شانس پیوسته بود، گفته است: «وقتی به من گفت، برایش بسیار خوشحال شدم. سخت بود باور کنم که او یک بار دیگر برنده ۵۰,۰۰۰ دلار شده است». البته آن ها می دانستند که برنده شدن دوباره یک نفر در این بازی بخت آزمایی تا چه اندازه می تواند دشوار باشد در حالی که این زن برای سومین بار چنین جایزه ای را بدست می آورد.

▬ این مطلب را هم بخوانید:  40 میلیون پوند شرط بندی در یک شب

برنده خوش شانس مریلندی این لاتاری می گوید :«مردم هر روز بازی می کنند و برنده نمی شود. بسیار حیرت انگیز است که من سه بار برنده شده ام». او قصد دارد این پول را برای تعمیر خانه اش استفاده کند که از اولویت بالایی از نظر اهمیت برای این زن برخوردار است.

  • تبلیغاتads right
    تبلیغاتads left
    تبلیغاتcanonbet